Header Ads

Yasal Uyarı

5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarı;

www.kastamonukayak.com web sitesinin isim hakları, içeriği, şablonu, tasarımı ve site içindeki tüm dokümanlara ait hakları saklıdır.

Site içerisinde yer alan sayfalarda aksi belirtilmediği sürece, site içindeki hiçbir doküman, sayfa, grafik, tasarım unsuru ve diğer unsurlar izin alınmaksızın kopyalanamaz, başka yere taşınamaz, alıntı yapılamaz, internet üzerinde veya her ne şekilde olursa olsun yayınlanamaz ve kullanılamaz (arama motorlarının dizinleri için kullandıkları geçici bellek kayıtlarından alınmış olsalar dahi).

Sitemizi ziyaret eden misafirlerimiz, telif hakkı konusunda web sitemizin tüm talep ve açıklamalarını kabul ettiklerini beyan ve taahhüt ederler. Hakları saklı tutulmuş eserler, sahiplerinin muvafakati olmadan hiç bir suretle çoğaltılamaz, alıntı yapılamaz, yayınlanamaz, başka bir yerde kullanılamaz.

Site içinde yer alan dokümanlar, yayınlar, dizaynlar ve yazılımlar Kastamonu Yurdun Tepe Gençlik ve Spor Kulübü'nün önceden verilmiş açık muvaffakatı olmaksızın başka siteler yada medyalara kopyalanamaz.

Saygılarımızla,

Kastamonu Yurdun Tepe Gençlik ve Spor Kulübü
Yönetim Kurulu

Blogger tarafından desteklenmektedir.