Header Ads

KASTAMONU'YA 4 MADALYA DAHA...Türkiye Kayak Federasyonunun faaliyet programında yer alan Kayaklı Koşu Disiplini K2 ve Minikler Ligi 1. ayak yarışmaları 9 - 11 Şubat 2018 tarihleri arasında Ağrı'nın Eleşkirt ilçesinde düzenlendi. 13 sporcu ile katıldığımız müsabakalarda İlimize, Yurdun Tepe G.S.K. sporcularımız 1 altın, 1 gümüş ve 2 bronz madalya olmak üzere 4 madalya daha kazandırdık. 2 sporcumuzda çok az bir farkla 4. olarak yarışmaları tamamladılar. 

1. Gün düzenlenen klasik teknik yarışmalarında çocuk kızlar kategorisinde Elanur ŞEPCİ gümüş madalya kazanırken. minik kızlar kategorisinde Naz Sude KIZILKAYA bronz madalya kazandı. Sıla KARATEPE, minik kızlarda 4. olarak yarışmayı tamamladı.

2. Gün düzenlenen serbest teknik yarışmalarında çocuk kızlar kategorisinde Elanur ŞEPÇİ altın madalya kazanırken, Minik kızlarda Naz Sude KIZILKAYA bronz madalya kazandı. Zülal DEMİR, minik kızlarda 4. olarak yarışmayı tamamladı.

Seremonide Kastamonu Kayaklı Koşu takımımız asker selamı vererek, aldıkları madalyaları Afrin'de şehit düşen askerlerimize armağan ettiler ve her zaman devletimizin, milletimizin ve ordumuzun yanında olduklarını gösterdiler. 

Teknik ekibimizi ve tüm sporcularımızı başarılarından dolayı tebrik ediyoruz. Blogger tarafından desteklenmektedir.