Header Ads

Kayaklı Koşu Takımı Yarışma Sezonu Sonu...


Türkiye Kayak Federasyonu Kayaklı Koşu Ligine 17 İl katılım sağladı. Kastamonu İlimiz ilk yılına rağmen kayak ligini 10. sırada tamamladı. Önümüzdeki yıllarda sporcu sayımızın da artmasıyla ilk 3 dereceye yer almak için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Kastamonu Yurdun Tepe G.S.K. ve Kastamonu Akademi Spor Kulübü sporcuları İlimizi en iyi şekilde temsil ettiler.

Bu sezon sonunda 3 sporcumuz K1 ligine yükselmiş, 4 sporcumuz da K2 liginde kalmayı başarmışlardır. Bu sporcularımız önümüzdeki sezon eleme yarışmalarına girmeden doğrudan lig yarışmalarına katılacaklardır.  

Yarışmalar;   Kars ( eleme ), Ağrı, Erzurum ve Bolu İllerinde gerçekleşti. Bu uzun mücadele sırasında kafilemiz 6500 km yol katetti. Yılmadan, usanmadan mücadele eden antrenörlerimize, sporcularımıza ve desteklerini hiç bir zaman esirgemeyen, bizlere inanan ve güvenen sporcularımızın ailelerine çok teşekkür ederiz. 

Ağrı Küpkıran Kayak Merkezi ( Kayaklı Koşu K2 Ligi 1. Ayak )Bolu Gerede Arkut Kayaklı Koşu Merkezi ( Kayaklı Koşu Finali )
Kars  Sarıkamış Kayak Merkezi ( Kayaklı Koşu Elemeleri )


Erzurum Kandilli Kayaklı Koşu Merkezi ( Kayaklı Koşu K2 Ligi 2. Ayak ) Bolu Gerede Arkut Kayaklı Koşu Merkezi ( Kayaklı Koşu Finali )


 Bolu Gerede Arkut Kayaklı Koşu Merkezi ( Kayaklı Koşu Finali )


 Kastamonu Ilgaz Dağı Kayak Merkezi ( Hazırlık Kampları )
Blogger tarafından desteklenmektedir.