Header Ads

TKF 2016-2017 Faaliyet Programı ve Yarışma Fikstürü Açıklandı




Türkiye Kayak Federasyonu 2016-2017 sezonu Alp Disiplini faaliyet programını ve fikstürünü web sayfasında yayınladı. Faaliyet programını ve yarışma fikstürünü aşağıda görebilirsiniz. Faaliyet programı ve yarışma fikstürü, hava şartları ve kar durumuna göre değişkenlik gösterebilir.

2016-2017 Sezonu Alp Disiplini Faaliyet Programı ve Fikstürü

Aralık 2016


Alp Disiplini A1 Ligi Açılış, Erzurum (U18/U21/BÜYÜKLER*SL)

09 Aralık, 2016, Teknik Toplantı
10 Aralık, U18/U21/Büyükler *SL
11 Aralık, U18/U21/Büyükler *SL


Alp Disiplini FIS ve EYOF Milli Takım Seçmesi, Erzurum/Palandöken


11 Aralık, Teknik Toplantı
12 Aralık, Milli Takım Seçmesi
13 Aralık, Milli Takım Seçmesi
Alp Disiplini A1 Ligi Açılış (U14 ve U16*SL), Erzurum/Palandöken

26 Aralık, Teknik Toplantı
27 Aralık, U14 ve U16 *SL
28 Aralık, U14 ve U16 *SL
Alp Disiplini U14 ve U16 Milli Takım Seçmesi, Erzurum/Palandöken

28 Aralık, Teknik Toplantı
29 Aralık, Milli Takım Seçmesi
30 Aralık, Milli Takım Seçmesi


Ocak 2017


Alp Disiplini İl Birinciliği

01-08 Ocak, Tüm İllerde
Alp Disiplini FIS Erciyes Cup, Kayseri/Erciyes

06 Ocak, Teknik Toplantı
07 Ocak, Yarışma, *GS
08 Ocak, Yarışma, *GSAlp Disiplini A-B Grubu Seçmeleri, Kars/Sivas/Kayseri

11 Ocak, Teknik Toplantı
12 Ocak, A-B Grubu Seçmeleri
13 Ocak, A-B Grubu Seçmeleri
Alp Disiplini A1 Ligi, Kayseri-Kars (U12*SL)

17 Ocak, Teknik Toplantı
18 Ocak, U12*SL
19 Ocak, U12*SL
Alp Disiplini A2 Ligi Açılış, Kayseri/Kars (*SL, Tüm Yaş Kategorilerinde)

17 Ocak, Teknik Toplantı
18 Ocak, Tüm Yaş Kategorilerinde *SL
19 Ocak, Tüm Yaş Kategorilerinde *SL


Şubat 2017

Alp Disiplini A1-A2 Ligi, Erzurum (Aynı tarihlerde EYOF test organizasyonu da yapılacaktır.)

07 Şubat, Teknik Toplantı
08 Şubat, A1-A2 Ligi *GS
08 Şubat, A1-A2 Ligi *GS
EYOF 2017, Erzurum

11-18 Şubat
Alp Disiplini A1 Ligi ve Minikler Festivali, Kayseri/Bursa (U12, U14, U16, *GS)

22 Şubat, Teknik Toplantı
23 Şubat, U12, U14, U16, *GS
24 Şubat, U12, U14, U16, *GS
Alp Disiplini A2 Ligi, Kars/Erzincan (U12, U14, U16, *GS)

24 Şubat, Teknik Toplantı
25 Şubat, U12, U14, U16, *GS
26 Şubat, U12, U14, U16, *GS

Mart 2017


Alp Disiplini Çocuk Kupası, Bursa/Uludağ

07 Mart, Teknik Toplantı
08 Mart, Yarışmalar
09 Mart, Yarışmalar
Alp Disiplini A1 ve A2 Ligi Finali, Erzurum/Palandöken (U18, U21, Büyükler, SL *GS)

12 Mart, Teknik Toplantı
13 Mart, U18, U21, Büyükler, SL *GS
14 Mart, U18, U21, Büyükler, SL *GSAlp Disiplini FIS Palandöken Cup, Erzurum/Palandöken

14 Mart, Teknik Toplantı
15 Mart, Yarışmalar
16 Mart, Yarışmalar
Alp Disiplini FIS Sarıkamış Cup, Kars/Sarıkamış

17 Mart, Teknik Toplantı
18 Mart, Yarışmalar
19 Mart, Yarışmalar
Alp Disiplini A1-A2 Ligi Finali, Erzincan/Ergan Dağı (U12, U14, U16, SL*GS)
Not: Aynı tarihlerde Minikler Festivali'de yapılacaktır.

23 Mart, Teknik Toplantı
24 Mart, U12, U14, U16, SL*GS ve Minikler
26 Mart, U12, U14, U16, SL*GS ve Minikler
Blogger tarafından desteklenmektedir.